Вінницькі музиканти записали неймовірний “карантинний” кліп

0db6f7a94ebdaa54e5b7ccff178b83b8-wide-big

 

Вінницька обласна філармонія підхопила ініціативу кращих європейських творчих колективів, записавши відеокліп online, передає пресслужба філармонії.

На нову для себе форму концертування наважились артисти симфонічного оркестру філармонії.

Перебуваючи у карантині на самоізоляції, кожен з них записав домашнє відео зі своєю оркестровою партією. Монтажеру відео залишилось лише зібрати їх у один великий пазл.

Відео вже доступне для перегляду в акаунті філармонії на Facebook.

«Окрім суто мистецького і розважального змісту у відеокліпі є ще й несподівана складова. У жартівливій формі артисти популяризують ідею необхідності усамітнення для успішної боротьби з епідемією. Своїм прикладом вони показали, що творчій особистості не страшний карантин і вона знайде чим зайнятись у несподівано отриманий додатковий вільний час. Ну, а коли вільного часу медики обіцяють нам не мало, то вже виникають нові ідеї щодо того, як його провести. Найближчими днями з’явиться ще одне відео симфонічного оркестру. Замислився над новими формами самовираження і колектив «Леонтович-капели»», – йдеться у повідомленні.

Глядачі оцінили «крантинний експеримент» музикантів.

«Нова форма музикування має шанс стати творчою епідемією у світі. На перешкоді їй стоїть лише технічне забезпечення виконавців і наявність у колективу більш-менш досвідченого відеомонтажера», – додають у пресслужбі.

qruwjkxsuzukwdjac0tzhpqvdqrihutcs71wcjrhieuhiuqpvzxetvmysm6pjy9lkwv1v0dszmvmkmi45sxiphtveanwcryxtvkeiamdzv92ge4j2rmzihxw