В усіх приєднаних до Вінниці громадах облаштували віддалені місця з питань соцзахисту

607005527368e

У кожній громаді, приєднаній до Вінниці облаштували віддалені місця з питань соціального захисту. На днях останній офіс з’явився у Великих Крушлинцях. Загалом створено сім віддалених робочих місць. На сьогодні доступно понад 10 послуг соціального характеру.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«У Великих Крушлинцях спеціаліст департаменту соціальної політики прийматиме відвідувачів у тому ж форматі, який вже з початку року відпрацьований в інших приєднаних селах. Звернутись з консультацією або оформити допомогу можна щоп’ятниці з 10-ої до 15-ої години у приміщенні колишньої сільської ради.

Віддалені робочі місця зручні тим, що послуга максимально наближена до людей. І не обов’язково їхати до обласного центру. Вже майже 1500 вінничан, які живуть на приєднаних територіях, скористались цією можливістю. Хоча так само мешканці можуть звернутися у Прозорий офіс», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 2021-го року до Вінницької об’єднаної територіальної громади приєдналися: Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця, Гарвишівка, Щітки, Великі та Малі Крушлинці.