У Вінницьку ЦРЛ переведуть всіх хворих на коронавірус з інших медзакладів

ЦРЛ

 

Вінницька ЦРЛ, фото з сайту медзакладу.

З 7 квітня Вінницька центральна районна лікарня функціонуватиме, як інфекційна зі збереженням профілів. В лікарню планують перевести всіх пацієнтів з COVID-19, які зараз знаходяться в інших закладах.

Про це під час брифінгу 6 квітня повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

«Відпрацьовуються додаткові заходи, а саме: встановлення шлюзів між чистими і брудними зонами; встановлення нових маршрутів пацієнта по кожному відділенню; розведення централізованого кисню, де це можливо і необхідно; накопичення додатково апаратів ШВЛ і іншого обладнання, що буде використовуватись для інтенсивної терапії пацієнтів з коронавірусною хворобою; забезпечення побутових умов для медиків, які будуть працювати вахтовим методом», — повідомив про підготовку Вінницької ЦРЛ В. СКальський.

Посадовець наголосив, що всі відділення Вінницької центральної районної лікарні будуть інфекційними, але зі збереженням профілів – акушерського, хірургічного, педіатричного, терапевтичного…

Для лікарні планують встановити дизель-генератори, щоб забезпечити безперебійне енергопостачання медзакладу.

«Вінницька центральна районна лікарня буде готова приймати пацієнтів вже завтра. Фактично ми будемо переводити туди всіх пацієнтів, які зараз знаходяться по інших закладах», — повідомив голова ОДА.

Станом на ранок 6-го квітня ситуація із захворюваністю на коронавірус у Вінницькій області залишилася незмінною. Зареєстрована 161 підозра. У 77 випадках підозра не була підтверджена. У 75 випадках – виявлений коронавірус, у тому числі в семи дітей. Три дитини у місті Вінниці, три в Гайсині і одна з Чернівецького району.

Частину брифінгу голова області говорив й про посилення карантину на території області. Задля цього збільшують кількість патрулів Нацполіції.