У вінницькому кінотеатрі «Родина» демонструють два фільми про війну на Донбасі. Трейлери

kino

У Вінниці відбудеться фестиваль військово-патріотичного кіно. В його рамках у кінотеатрі “Родина” протягом тижня показуватимуть два фільми: “Воїни Духу” і “Позивний Зеніт”.

21 листопада в Україні відзначатимуть шосту річницю Революції Гідності й День Гідності та Свободи. З цієї нагоди у кінотеатрі “Родина” розпочнуть показувати “кіно, що наближає перемогу”.

Так, протягом 21-27 листопада у кінотеатрі можна буде переглянути два фільми: “Воїни духу” (сеанси якого розпочинатимуться щодня о 12:00) та “Позивний Зеніт” (сеанси розпочинатимуться щодня о 14:00). Оскільки “Позивний Зеніт” це цикл з п’яти фільмів,  їх показуватимуть по черзі кожного наступного дня. Відтак 26 і 27 листопада покажуть перший і другий фільми цього циклу.

Вартість квитків на “Воїни духу” і “Позивний Зеніт” – 40 гривень (для школярів – 20 гривень).

«Воїни духу» — документальний фільм про останні п’ять днів оборони Донецького аеропорту. У ньому історія ведеться від імені трьох воїнів, які захищали новий термінал та метеостанцію Донецького аеропорту і потрапили в полон.

“Позивний Зеніт” це цикл п’яти національних фільмів, в яких показані обличчя передової та реальні історії захисників України –  більше 70 історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована