У Вінницькій області 1113 людей на самоізоляції. «Заробітчани», які повернулись додому, перестали порушувати карантин

вірус

 

Сьогодні, станом на 11.00 годину 1 квітня, 1113 жителів Вінниччини перебуває на самоізоляції вдома.

За добу 168 жителів Вінницької області поставили на облік, тобто, вони повинні два тижні самоізолюватися. Правоохоронці та медики стежитимуть за ними. Про це сьогодні голова Вінницької ОДА – Владислав Скальський.

Станом на 08.00 годину ранку 1 квітня у Вінницькій області складено 141 адміністративний протокол за порушення карантинних правил (ст. 44.3 КУаПП). Матеріали направлено на розгляд суду. Кількість порушень суттєво зменшилась, за минулу добу зафіксували лише 1 випадок.

 

«За останню добу, тільки один адмінпротокол. Я вдячний, що люди стають все більше розуміти виконання карантинних заходів, які запроваджені», — говорить В. Скальський.

У Вінницькій області на самоізоляції знаходяться 1113 громадян.

«Облік самоізоляції поступово зменшується, бо закінчується двотижневий термін для тих, хто заїхав в Україну більше як 14 днів тому. За добу на облік було поставлено нових 168 громадян. За добу здійснено 1387 перевірок. Перевірок більше, бо осіб, які на самоізоляції перевіряють і сімейні лікарі, і працівники поліції», — повідомив В Скальський.

Голова ОДА повідомив, що цей та наступний тижні будуть критичними щодо протидії спалаху коронавірусу, тому просить з розумінням ставитись до жорстких карантинних заходів.

Станом на ранок 1 квітня у Вінницькій області зафіксовано 49 випадків захворювання на коронавірус COVID-19.

Нагадаємо, якщо бачите порушення карантину особами, що повернулись з-за кордону, повідомляйте про це за телефоном 0800 216 433 або на WhatsApp поліції 096 525 9590.