У Вінниці водії за два тижні заплатили 155 тисяч за парковки машин «під знаками»

imgonline-com-ua-resize-xwnljzw4h9sukb

З 12 травня у Вінниці інспектори з паркування почали виносити постанови про притягнення порушників правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності.

Станом на 1 червня 2020 року виявлено 1211 правопорушення на загальну суму 542 130 грн. Винесено 368 постанов про адміністративні правопорушення на загальну суму 175 665 грн. Сплачено порушниками правил дорожнього руху 499 постанови на загальну суму 155 482,77 грн.

Про це зазначено на сайті міськради в звіті про хід виконання Програми розвитку сфери паркування транспортних засобів на території Вінницької ОТГ.

Окрім того, представники департаменту здійснили огляд тимчасового майданчика для розміщення евакуйованих автомобілів місткістю на 50 місць на території існуючого штрафмайданчика Національної Поліції по вул. Ботанічна.

Нагадаємо, міський голова Сергій Моргунов повідомляв, що муніципальний евакуатор з’явиться не раніше грудня 2020 року, хоча тендер на його закупівлю вже провели.

З 12 травня інспектори з паркування почали виносити постанови про притягнення порушників правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності.

У Вінниці планують створити 4138 додаткових місць для зупинки та стоянки транспортних засобів. Нині у Вінниці нараховується 7833 місць пакування. сі місця для паркування можна знайти на сайті міської ради у розділі «Мапа міста».