У Вінниці посилюють контроль за дотриманням протиепідеміологіних заходів

sv_01454
У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади посилиться контроль за дотриманням карантинних заходів. Таке рішення прийняла сьогодні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
За минулу добу у Вінниці зареєстрували 57 випадків захворювання на  COVID-19  — це найбільша кількість хворих з початку пандемії https://cutt.ly/BurYZVB .
Міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує (https://cutt.ly/GurO9Ay ):
  • Керівникам  підприємств, установ, організацій звернути увагу на необхідність суворого дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, особистої та колективної гігієни, а також  дотримання інших вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.
  • Вінничанам, які досягли 60-річного віку, рекомендують утримуватись від відвідування громадських місць та поїздок у громадському транспорті.
  • Вінницький  відділ поліції ГУНП у Вінницькій області спільно з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області та Вінницьким міським управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області мають забезпечити підсилення контролю за виконанням обмежувальних заходів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Керівників підприємств, установ та організацій, де виявлені порушення, обов’язково притягувати до адміністративної відповідальності.