У Вінниці на Різдво відкрили одразу два нових «М’ясомаркети» МХП

imgonline-com-ua-resize-5ojvjnvnswmqbjfk

У Вінниці 25 грудня МХП разом з місцевим партнером відкрили одразу два спеціалізовані магазини, де представлений великий асортимент гастрономії. Покупців зацікавить не тільки м’ясна продукція, а й великий вибір бакалії, напоїв, хлібобулочних, молочних товарів та приправ до страв на будь-який смак.

За традицією особливістю таких «М’ясомаркетів» є те, що допомагати з вибором покупцям будуть не звичайні продавчині, а кваліфіковані м’ясні сомельє.

У жовтні вінничани вже познайомилися з першим «М’ясомаркетом», який було відкрито на проспекті Коцюбинського. Наразі мережа розширюється. На Різдво відкрито магазини на вул. Київській, 2, та вул. Зодчих, 10.

Ідея створення мережі «М’ясомаркетів» виникла не випадково. Агрохолдинг МХП відомий завдяки продукції «Наша Ряба», «Легко», «Бащинський», «Секрети Шефа» у 2020 році повідомив про свою трансформацію у кулінарну компанію. «М’ясомаркети» — один з цих кроків. До речі, саме у нашій області знаходиться Вінницька птахофабрика МХП — найбільша в Україні та в Європі.

Наразі мережа нараховує більше 40 магазинів та має намір розширятися ще більше.

Приміром у «М’ясомаркеті» на Київській на відкритті вирішили приємно здивувати відвідувачів ароматною шаурмою. Аби надати страві справжній східний смак та колорит, до її приготування в магазині підійшли професійно.

«Родзинкою» нам відритті магазину на Зодчих стала дивна фігура, яку називають Міс ЧіКо. Кажуть, що перша згадка про Міс ЧіКо датується ще 1820 роком. За легендою, бідна мешканка вигаданого міста Наварро приготувала іспанському купцеві овочевий омлет з усіх продуктів, що змогла знайти в будинку. Асортимент був небагатий — перець, цибуля та кілька яєць, але купцеві страва припала до смаку. Натомість він передав біднячці в подарунок Міс ЧіКо, щоб її сім’я завжди була ситою і отримувала широке розмаїття продуктів та жила в достатку.

5fe75cb92ce25