У Вінниці активно асфальтують дороги приватного сектору

1

Роботи проводять по програмі співфінансування із мешканцями. Про це на своїй офіційній сторінці у мережу Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Попри карантин ремонт доріг у місті триває. Важливо покращити умови для мешканців приватного сектору. Разом працюємо по програмі співфінансування. І перший результат цього року — вулиця Войцехівського, що розташована на околиці міста й межує з Вінницькими Хуторами. Тут не було взагалі твердого покриття. Тепер майже півкілометра нової дороги. Свіжий асфальт постелили на площі 2 тис кв м.

Зараз за таким же принципом співфінансування капітально ремонтують вулицю в іншому районі Вінниці – на Старому місті. Виконують ті роботи, які дозволяє погода. По вулиці Огієнка заасфальтують майже 600 м дороги.

Наступним плануємо оновити провулок Олега Кошового на П’ятничанах.

Скільки всього ділянок зможемо зробити у цьому році, зараз прогнозувати важко – епідемія коронавірусу уже внесла зміни в попередні плани на цей рік. Але працювати у цьому напрямку будемо, адже це комфорт для людей», — написав Сергій Моргунов.

content_3

2

4

1