Рятувальники Вінниччини отримали новий спецавтомобіль

14cb9cd54c78c94404d511afe8f613a1_preview_w440_h290

Рятувальникам Козятинського району передали новий пожежний автомобіль «Фольксваген-Крафтер». Авто оснащене сучасним обладнанням і призначене для оперативного реагування у надзвичайних ситуаціях.

Про це йдеться на сайті ДСНС у Вінницькій області.

Аварійно-рятувальний автомобіль оснащений новітнім електричним та гідравлічним обладнанням і призначений для оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, а насамперед – для надання допомоги громадянам, які потрапили в ДТП, так як м.Козятин розташоване неподалік траси державного значення М-21. Повнопривідне шасі та потужний двигун дозволяють спецавтомобілю долати важкопрохідні ділянки дороги, а також надати допомогу водіям, транспортні засоби яких потрапили в кювети чи снігові замети.

На озброєнні автомобіля знаходяться спеціальні засоби для розрізання та підйому бетонних і металевих конструкцій, освітлення місце події, транспортування потерпілих до карети швидкої допомоги, сучасні засоби зв’язку та апарати на стисненому повітрі для захисту органів дихання і зору рятувальників.