Поліція відкрила провадження проти батьків трирічного хлопчика з Вінниччини, який помер від пневмонії

snimok-ekrana-2021-03-17-v-17-35-32

Поліція відкрила кримінальне провадження через смерть трирічного хлопчика з Могилів-Подільського району. Йдеться про невиконання батьками обов’язків по догляду.

На сайті поліції Вінницької області повідомили, що розслідування розпочали учора, 16 березня, після оприлюднення інформації в соцмережах та ЗМІ про те, що хлопчика привезли до реанімаційного відділення Могилів-Подільської лікарні у вкрай важкому стані, ослабленого, з критично малою вагою, як наслідок неналежного догляду за ним з боку матері. Повідомляється, що сьогодні дитина померла.

Відтак кримінальне провадження відкрили за фактом злісного невиконання батьками обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки відповідно до ст. 166 Кримінального кодексу України. Повідомляється, що за такий злочин передбачено до п’яти років позбавлення волі.

Зауважимо, що йдеться про Павлика Лутковського – хлопчика, який у дворічному віці пережив клінічну смерть через COVID-19. Він поборов коронавірус, але через клінічну смерть, у нього сталося ураження головного мозку, і через це хлопчик потребував реабілітації.

У поліції повідомили, що наразі слідчі вилучають медичну документацію, пов’язану з лікуванням хлопчика, і на підставі неї планують провести судово-медичну експертизу. Наразі розслідування триває.