На Вінниччині коронавірус підтверджено вже у дев’яти людей

f68a4450242b194a40b896969760c988016b2c00

 

Станом на 10 годину 27 березня на території вінницької області коронавірусна інфекція лабораторно підтверджена у 9-т осіб.  Про це на щоденному брифінку у Вінницькій ОДА повідомив її очільник Владислав Скальський. 

За словами посадовці сім випадків — у місті Вінниці, один випадок у вінницькому районі, і один у місті Ладижині.

Як запевнив губернатор, є детальна інформацію по всіх особах, у яких підтверджено діагноз коронавірусної інфекції, фактично епідеміологи та медичні працівники відпрацювали усіх контактних осіб першої підтвердженої хворої. І саме тому є така велика кількість нових підтверджених лаботаторних аналізів.

Також, як повідомив посадовець, станом на 10 годину п’ятниці, в області було зареєстровано загалом 42 підозри на COVID-19, у 27 випадках діагноз лабораторно не підтвердився. У дев’яти випадках коронавірус лабораторно підтверджено, в тому числі у однієї дитини. Зразки матеріалів іще від шести хворих нині на дослідженні. Всього в лабораторному центрі з посатку роботи було проведено 143 обстеження.

Як наголосив очільник Вінницької ОДА, всі пацієнти з лабораторно підтвердженими випадками підозр на COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні в боксованих палатах під постійним медичним спостереженням. Як повідомив посадовець, на даний час стан пацієнтів стабільний, визначені всі контактні особи, які самоізольовані та знаходяться під медико-санітарним наглядом.