Моргунов повідомив, чи будуть у Вінниці влітку проводити фестивалі та масові заходи

imgonline-com-ua-resize-prldkvtwq7f

В Україні адаптивний карантин триває до 22 червня. У більшості сферах вже почали діяти послаблення – запрацювали ресторани, бази відпочинку, дитячі садочки, в храмах можна проводити релігійні заходи.

На період карантину, у Вінниці скасували усі масові заходи, зокрема – День Європи. Однак в парку на Вишеньці планують грандіозне святкування Івана Купала. Вже оголосили тендер на послуги з організації і проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди «Івана Купала». Очікувана вартість закупівлі – 152 тис грн.

Під час брифінгу 12 червня, мер Вінниці Сергій Моргунов повідомив, що якщо після 22 червня карантинні обмеження будуть усі скасовані, в місті можна буде проводити ряд інших масових заходів.

«По державі працює система адаптивного пом’якшення карантину і маємо надію, що вони 22 червня будуть скасовані. Тому ми маємо підготуватися до того періоду, коли карантин буде скасований. Запит на проведення традиційних масових заходів, зокрема – мистецькі вихідні, територія САН, вона потребує відповідної, – уже є.

Наголошую, що ми робимо просто технічну роботу, а в разі, якщо карантин буде відмінений – будемо проводити відповідні масові заходи з відповідним дотриманням усіх умов. А якщо карантин не буде відмінений, то не будуть проводитися заходи», – сказав мер.

На сьогодні в області одужали 832 особи, серед яких 63 дитини та 211 медичних працівників, що підтверджено негативними результатами повторних лабораторних досліджень. Проте кількість захворілих в області зростає: за останню добу виявлено 81 випадок захворювання на коронавірус.