Мер Вінниці просить повідомляти йому особисто про неякісні ремонти доріг у місті

a86773fa8821dc9db80e6328139a2163_preview_w440_h290

Асфальт після ямкового ремонту може просісти, якщо поряд відбувалися заміни підземних мереж. Відповідно, підрядники, які займалися цими мережами, мають самі виправляти ситуацію. Проте, якщо хтось з містян помітить, що роботи виконані неякісно, міський голова закликає звертатися до «Цілодобової варти» або направляти фото з місця події йому на «Фейсбук».

Про це мер Вінниці Сергій Моргунов повідомив під час брифінгу 12-го червня.

«По-перше, можлива просадка асфальту при так званому ямковому ремонті, але тут треба уточнити, що, як правило, такі просадки відбуваються під час заміни мереж «Водоканалу», електромереж підземних. І тут важливе питання, що саме підрядна організація повинна належним чином виконувати свої роботи і, згідно гарантійних зобов’язань, ці підрядні організації виправляють ситуацію. Але, разом з тим, якщо є такі випадки, і хтось бачить, що десь підрядні організації неякісно виконують свою роботу, просив би всіх звертатися на «Цілодобову варту», на телефон 15-60, фотографувати відповідні об’єкти з конкретною прив’язкою до адреси чи місцевості. Направляйте мені на «Фейсбук», в тому числі. І, відповідно, департамент благоустрою буде контролювати по кожному випадку належне виконання робіт.

Якщо говоримо про люки, то дійсно, на сьогоднішній день ситуація з люками є достатньо напруженою, але, в основі своїй, це люки, які належать «Вінницяоблводоканалу» або «Укртелекому». Якщо з «Укртелекомом ми знаходимо спільну мову, і вони поступово виправляють ситуацію по своїх люках, то, знову ж таки, наголошую, поки не буде «Вінницяоблводоканал» переданий в територіальну власність міста Вінниці, ми не зможемо ефективно впливати і контролювати всі ці процеси. Досить складно, тому що «Вінницяоблводоканал» скаржиться на те, що в них немає відповідного ресурсу, то в них немає грошей, то в них немає людей, то вони не можуть найняти належну підрядну організацію для виконання цих робіт. Тобто, постійно в нас виникають такі суперечки з точки зору виконання саме якісних робіт щодо підняття та утримання люків. А особливо – на проїжджій частині», – каже Сергій Моргунов.

Нагадаємо, в кінці травня у «Вінницяоблводоканал» провели громадські обговорення щодо зміни тарифів на водопостачання в місті з 2021-го року.