Категорії: Головна , Розваги , Фото

Дружина харківського чиновника знову розбурхала Інтернет відвертими фото

alena-polituha-4

Дружина голови Дергачівської районної адміністрації Олександра Політухи Олена не минає і дня, щоб не залити на свої сторінки в Інстаграмі, ВКонтакте і Фейсбуці свіжі еротичні фотографії самої себе. Рідко у неї можна зустріти знімки на абстрактні теми, крім власної фігури, ну і сина-чотирикласника.

Основна тематика знімків 32-річної красуні — вона сама в різних привабливих позах, вона верхи на автомобілі люкс-класу (верхи в сенсі на капоті або багажнику), вона у ванні або в басейні. За велику кількість знімків в напівголому вигляді, очевидно, Олена Політуха користується великою популярністю серед користувачів Інтернету.

За словами Олени, її чоловік реагує на фото нормально, адже в них немає нічого вульгарного, а тільки легкі еротичні мотиви. До речі з чоловіком вона не живе з тих пір, як в березні 2015 року, президент Петро Порошенко підписав указ про його призначення на посаду голови району. Зараз, за твердженням Политухи, йде процес розлучення.

Свіжі знімки Политухи з її Інстаграма.

— Ходиш, ходиш по магазинах … І купуєш собі чергові джинси і сорочку)) може я не дуже оригінальна сьогодні, але безумовно дуже практична, — підписала вона цей знімок

alena-polituha-3

alena-polituha-2

alena-polituha-1

kp.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована