Діти з Писарівки, що увійшла до Вінницької ОТГ, безкоштовно вивчатимуть англійську

img_9692-1

Серед пріоритетів команди міської ради та міського голови Сергія Моргунова – розвиток дітей та молоді. На приєднаних територіях також розпочали роботу в цьому напрямку. Відтепер у Писарівці діти можуть безкоштовно відвідувати заняття з англійської мови, адже тут відкрився гурток від КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

«Ми провели опитування серед місцевих жителів щодо можливості відкриття на території нашого округу центру VinSmart. Також запитували, які саме гуртки наразі актуальні. Завдяки зворотному зв’язку ми дізнались, що люди насамперед хотіли, щоб була можливість відвідувати заняття з англійської мови. Тому розпочинаємо саме з цього. Надалі плануємо розширення напрямків», – каже староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Владислав Кривешко.

Як розповів директор мережі комунальних закладів «Центр підліткових клубів за місцем» Дмитро Мира, заняття з англійської мови будуть проводитися безкоштовно  двічі на тиждень.

«Вікова категорія вихованців – з 1 по 4 клас. Навчання будуть проводиться у інтерактивній, ігровій формі, інформація буде доступною, цікавою та корисною», – каже Дмитро Мира.

Детальна інформація та запис у гурток за тел.: 063-415-84-95 – Інна Петрівна.