Депутатів Вінницької міськради терміново збирають на позачергову сесію, щоб вирішити питання приєднаних сіл

byudzh

7 грудня Вінницький міський голова підписав розпорядження про скликання позачергової сесії Вінницької міської ради 9 грудня на 10.00 годину. На розгляд депутатів виносять три питання, два з яких стосуються восьми сіл, які увійшли до складу міської громади.

На порядку денному позачергової сесії – три питання, які стосуються приєднаних до Вінниці сіл, зокрема – про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Вінницької міської ради, фінансування закладів культури, освіти тощо.

«Необхідність скликання позачергової сесії виникла у зв’язку з набуттям чинності 6.12.2020 р. Законом України від 17.11.2020 р. № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» – тому є необхідність прийняти декілька процедурних рішень, пов’язаних з приєднаними територіями», – повідомили у департаменті зв’язків з громадськістю і ЗМІ.

На порядок денний виносять питання:

  • Про скасування рішень міської ради та виконавчого комітету.
  • Про початок реорганізації Вінницько-Хутірської, Великокрушлинецької, Гавришівської, Малокрушлинецької, Писарівської, Стадницької сільських рад Вінницького району Вінницької області шляхом приєднання до Вінницької міської ради Вінницького району Вінницької області.
  • Про виконання сільських бюджетів сіл Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, Вінницькі Хутори, Гавришівка, Писарівка, Стадниця Вінницького району Вінницької області в 2020 році, внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та затвердження переліку осіб, які мають право вчиняти дії щодо окремого виконання сільських бюджетів.

Нагадаємо, виконком підготував до сесії проект рішення, яким передбачено передати заклади охорони здоров’я, культури та освіти у власність міської громади.

20 листопада на першій установчій сесії міської ради депутати ухвалили рішення про створення трьох старостинських округів на приєднаних територіях, призначення їхніх старост та початок процедури реорганізації сільських рад.