Категорії: Відео , Життя , Події

Фазанів та ланей у дику природу випустили лісівники Вінниччини

e9b75885501c7da177782a327a06aceb_preview_w440_h290

Лісівники Гайсинського лісгоспу випустили у дику природу кілька сотень фазанів і близько десяти ланей. До цього їх вирощували у закритих вольєрах. Повідомляє «Суспільне Вінниця»

За словами головного лісничого підприємства Сергія Руденка, цьогоріч роблять це в рамках Всеукраїнської акції асоціації мисливців «Мисливці довкіллю».

Фазани – птахи полохливі, довго звикають до людей, каже єгер Михайло Толочко. Додає, тому доглядають їх одні і ті ж працівники.

У вольєрі закритого типу 36 кліток. У кожній по 6-7 птахів. Ці птахи з’явилися на світ у фазанарії. Створили його у «Гайсинському лісгоспі» у 2017 році. Тоді придбали 35 птахів. Сьогодні їх тут близько тисячі.

«Дві тисячі яєць зібрали, але через затяжні холоди багато відійшло. Вилупилося 1000, а 300 загинуло, залишилося 700», — розповідає Михайло Толочко.

Є вольєр для напіввільного утримання ланей. Тут вони живуть в умовах дикої природи, але захищені парканом від мисливців і браконьєрів. Втім і тут, аби побачити тварин, їх треба пошукати або привабити смаколиками, каже єгер Михайло Толочко.

За словами Сергія Руденка, цьогоріч в рамках всеукраїнської акції «Мисливці довкіллю» в дику природу за місяць тут планують випустити близько 10 тварин.