Зять мера Могилева знову на лаві підсудних

zyat

Наша газета вже писала про те, що у травні 2016 року у Могилеві-Подільському депутат міської ради від БПП та за сумісництвом зять мера Сергій Шевчук на прізвисько Шеф серед білого дня стріляв у місцевого підприємця Олександра Коломійця.

Останнього із трьома вогнепальними пораненнями госпіталізували до районної лікарні. І хоча Олександр Коломієць вижив, родичі вирішили не попускати місцевому мажору і покарати його. Бо за молодим та гарячим депутатом тягнеться цілий шлейф зухвалих та іноді кривавих злочинів, та жоден з них не доходив до суду. Поранений Олександр боявся навіть звертатися до поліції. Боротися за справедливість зважилася його теща Тетяна Глущак. Вона звернулася із заявою до поліції та вимагала півмільйона гривень за завдані моральні збитки та лікування. Спочатку інцидент розглядали як хуліганство. Тоді ніхто не міг повірити, що поліція щось розслідуватиме. Бо усі витівки згаданого депутата, у тому числі і зі стріляниною, досі йому сходили з рук. І через півроку завдяки втручанню ЗМІ та нардепів обласна прокуратура оголосила Сергію Шевчуку про підозру за незакінчений замах на вбивство та взяла під варту. Через конфлікт інтересів та неможливість зібрати колегію у районних судах Могилева-Подільського та Жмеринки, справу стали розглядати у Вінницькому міському суді. Під час допиту потерпілий Сергій Коломієць розповів в подробицях інцидент зі стріляниною. Прокуратура запросила у суду по максимуму – 10 років позбавлення волі за замах на вбивство.

 

І рівно через рік після стрілянини у Вінницькому міському суді оголосили вирок депутатові-стрільцю, який своєї вини не визнав. Суддя Ірина Курбатова виправдала його, а невдовзі пішла на заслужений відпочинок. Кажуть, що за цю справу вона взяла непоганий гонорар — понад 300 тисяч доларів. Рідні потерпілого шоковані, адже колегія суддів не взяла до уваги цілий ряд доказів, не врахувала показів таємних свідків.

На вирок Сергію Шевчуку подали дві апеляції – і прокуратура, і адвокат Олександра Коломійця Олена Грабік. Покарання в обох скаргах просять таке ж, як інкримінували у першій інстанції, – 10 років позбавлення волі. Й вже на першому слуханні, яке відбулось 27 листопада, сторона звинувачення дала знати, що має нові докази. Їх заслухають вже 17 грудня. Там також покажуть технічний запис розмови потерпілого.

– Я вимагаю, аби винуватець був покараний так, як заслужив. Бо його жертвами можуть стати і інші люди, — каже теща потерпілого Тетяна Глущак. — Сергій Шевчук встиг отримати після виправдання новий закордонний паспорт, хоча не можна було. Адже рішення суду не вступило в силу, засідання тривають. Тим часом мій зять так і лікується. У його організмі у кілька разів перевищена норма свинцю.

 

Записала Віталіна Володимирова

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована