Звільнений з полону вінничанин зустрічатиме Новий рік у колі родини

vernulsya

Напередодні Нового року для багатьох українців справжнім подарунком стало звільнення наших полонених. Серед них додому повернувся й 49-річний вінничанин Олег Чулга з села Велика Стратіївка Тростянецького району.

– Хочу сказати, що в цьому хаосі ефектно, професійно та грамотно спрацювали наші військові та силовики, – ділиться враженнями Олег Миколайович. – Багато чого на сьогодні розповідати ще не можна, але згодом, переконаний, українці дізнаються усі деталі. Головне, що я вже вдома, в колі родини. Усім звільненим провели всебічну перевірку здоров’я у «Феофанії». Протягом трьох днів я там був. А потім поїхав додому. Зараз тішуся зустріччю з родиною та своїм онуком, який народився, поки я перебував у полоні.

 

Нагадаємо, Олег Чулга утримувався у Макіївській колонії з початку 2015 року. Його звинуватили у шпигунстві та засудили на 11 років.

– До того, як нас передали нашим, шість годин ми просиділи в автозаку. І коли вже вийшли, і я побачив, як заїжджають Геращенко та Лутковська, почав аплодувати, – згадує він. – Вже потім з’ясувалось, що сценарій обміну кілька разів мінявся. Дуже вдячний всі офіцерам Центру обміну полонених при СБУ, які знаходили час для спілкування з нашими рідними. Я тільки уявити можу, що близьким довелось пережити протягом цих двох років.

Нагадаємо, більше 70 полонених повернулись додому.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована