Зойки вінницьких протестувальників підхопили проросійські сайти.

piskunova

Не встигли розпочатись роботи з облаштування нового кладовища під Сабаровом, як активісти розпочали активну кампанію у соціальних мережах. Їхній галас підхопили проросійські інформаційні ресурси.

Одним словом, у Вінниці активісти і організатори протестів проти будь-чого пішли перевыреною дорогою: самі створюють інформаційний привід для проросійських медіа, а потім радісно споглядають на себе у цих ресурсах.

 

Так, сьогодні, 29 серпня сайт «Ведомости Украина» оприлюднив відео вінницької активістки Юлії Піскунової, відомої по декільком акціям протесту.

На відео вона плутається у фактах, називаючи журналіста, з одного із вінницьких сайтів, активістом. А потім провокує людей, що вступили у протистояння, до конфлікту.

«Хлопці, я хочу, щоб ви мене тронули. Куди ж ви?», — ну і звісно протистояння не обійшлося без грубої лайки. І як наслідок, активістка то стверджувала, що в неї украли паспорт, то що в неї бризнули сльозогонним газом, чи те, що їй намагалися розбити телефон. Суцыльна ненормативна лексика.

 

Одним словом, картинка для російських ЗМІ з’явилася та, що треба. Видно комусь дуже вигідно виставити Вінницю не тихим, гостинним містом, а зоною незатихаючих конфліктів. На радість російським пропагандистам.

Про інформаційни треш по-вінницькі пишуть і в соцмережах:

Спільнота Громада Вінниччини:

#Інфотреш. І про Сабарів. Важко прогнозувати яку номінацію займе «страшне відео побиття без побиття» чи то вінницький Оскар, чи Піск сезона. Цікавий лише факт супроводу будівництва нового кладовища проросійський сайтом Вести. Матюки, прокльони, «хлопці побийте мене» в перемішку з «я валантерка», в мене вкрали паспорт оцей в чорному, ой не вкрали паспорт. Ноу комент.

sati

В цьому можете переконатись і ви переглянувши відео:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована