Знайти гіда у Вінниці можна через офіційний туристичний портал

kartinka

На офіційному туристичному порталі https://vinnytsia.city/ створюється розділ «Вінницькі гіди».

Тематичний розділ буде розроблений в рамках проєкту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці», який реалізує ГО «Спілка підприємців «СТІНА» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) та за підтримки Вінницької міської ради. Проєкт має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці, в тому числі серед гідів.

Персональний профіль гіда або гідеси у розділі «Вінницькі гіди» на офіційному туристичному порталі https://vinnytsia.city/ буде створений за наступних умов: наявності рекомендаційного бейджа або членства в професійних асоціаціях; проходження професійного навчання (шкіл гідів, сертифікованих курсів, навчальних курсів та дисциплін ЗВО) або фахової освіти (історія, краєзнавство, туризм, географія); реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності або трудових чи цивільно-правових відносин з юридичною особою, що веде діяльність у сфері туризму; наявності авторських екскурсійних маршрутів.

Щоб створити персональний профіль у новому розділі з описами екскурсій, бажаючим гідам та гідесам потрібно до 18:00 25 листопада надіслати інформацію про себе, заповнивши відповідну форму https://forms.gle/58PBkHRVBHSMUN7v8

Також потрібно надіслати якісні фотоматеріали (ілюстративні напрацювання для візуального оформлення екскурсій) на пошту visitvinnytsia@gmail.com з темою листа «Матеріали для розділу Вінницькі гіди» та зазначенням імені та прізвища.

Після надання охочими відповідних даних буде створено відповідний розділ «Вінницькі гіди» на офіційному туристичному порталі https://vinnytsia.city/ з персональними профілями кожного гіда та кожної гідеси. Також для наповнення розділу департамент організує фотосесію портретних світлин. Розділ буде запущений до кінця року після sео-оптимізації текстового матеріалу української та англійської версії сайту.