“Зліт варварів”: у Вінниці за 10 днів вкрали три велосипеди прокату Nextbike і пошкодили станції

velo

За останні десять днів у Вінниці було викрадено три велосипедів зі станцій муніципального велопрокату NextBike. Окрім того, велосипеди, як і станції, продовжують пошкоджувати. Як повідомив у себе на сторінці представник компанії Nextbike Україна у Вінниці Олександр Царевський, збитки від вандалів становлять вже 3 тисячі євро.

Царевський повідомляє, що “завдяки небайдужим громадянам, допомозі ситуаційного центру ВМР, оперативним діям поліції знайдено 2 велосипеди

Велосипед з номером 78452 було викрадено в ніч з 8 на 9 вересня зі станції 9122 що на студентській. Велосипед досі не знайдено тому будемо вдячні за будь яку інформацію яка допоможе в його розшуку”.

За словами Олександра Царевського, за всіма фактами відкриті кримінальні провадження. Представник компанії наголошує, що велосипед під номером 78452 досі не знайдено та просить допомогти будь-якою інформацією, яка може допомогти в пошуку байка.
“В мене складається стійке враження що у Вінниці зліт варварів, або ми повернулись у часи монголо татарської навали… Люди, що з Вами????? Я щиро вдячний всім тим хто допоміг розшукати викрадені велосипеди
велика подяка всім хто зупиняє вандалів, повідомляє про них на гарячу лінію і поліцію.. Дуже сподіваюсь що велосипед знайдеться…. але в мене вперше після запуску проекту Nextbike у Вінниці опускаються руки”, – написав Царевський.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована