Журналіст який оприлюднив факти зловживання заступником голови ОДА заявив про погрози

pogrozi

18 серпня 2018, 16:21 Автор: news.vn.ua Редактор 96 Журналіст який оприлюднив факти зловживання заступником голови ОДА заявив про погрози

Нагадаємо, ми вже повідомляли як журналіст Олексій Мусіровський виклав у соціальній мережі «Фейсбук» відео, яке демонструє, як з лікарняної пральні вивозять преси. Обладнання не демонтують, а «вирізають» болгаркою. Працівники, які виконували цю роботу, розуміють, що діють не зовсім законно. Чоловіки швидко грузять обладнання в бус та тікають від журналіста.

Олексій Мусіровський з‘ясував, що авто, на якому, на його думку, фактично здійснювали крадіжку комунальної власності, належить «ПП «Агропад-П», директором якої нині є Світлана Крученюк, а до квітня 2017 року був голова фракції БПП в обласній раді — депутат Олександр Крученюк.

В квітні 2017 року, Олександр Крученюк став заступником своєї дружини в «Агропад-П», а в червні його було призначено заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Сьогодні правозахисник вийшов в прямий ефір в соціальній мережі та заявив про погрози з боку влади (обласної ради та обласної адміністрації) йому та членам його родини.

Також журналіст зазначив, що вже не вперше за період своєї діяльності отримує подібні погрози тому не боїться їх і продовжить свою діяльність.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована