Жмеринських комунальників підозрюють у серії зловживань

habar

У прокуратурі Вінницької області виявлено нові факти зловживань працівниками жмеринського КП «Енергоресурс». Слідство вважає, що вони організували схему «відкатів», і ті підприємці, які вимушені були платити посадовцям за підписання акту виконаних робіт, почали давати покази.

Нагадаємо, 24 березня силовики затримали керівника місцевого комунального підприємства, його заступника та головного інженера. Вважається, що вони увійшли у злочинну змову, вимагали та одержували неправомірну вигоду від ряду суб’єктів господарювання. Платили їм за те, щоб виконувати підрядні роботи, та за підписи під відповідними актами, які засвідчують, що роботи виконані. Викрили «схему» співробітники ДЗЕ Нацполіції, СУ ГУНП поліції та прокуратури області.

Раніше правоохоронці викрили схему на жмеринському підприємстві «Енергоресурс». Очолював його 53-річний депутат міськради від партії «Нова політика».

До речі, у минулому році у місцевій пресі вийшла публікація із заголовком «Депутати «Нової політики» реалізували соціальний проект у Жмеринці «Потребуєш – візьми, можеш – поклади». Назва перекликається зі схемою, про яку кажуть у прокуратурі.

Як тепер зазначають у прес-службі регіональної прокуратури, наразі слідство заявляє про 12 фактів передачі службовцям неправомірної вигоди на загальну суму майже 150 тис. гривень. Це підтверджує існування системного підходу. Окрім передачі неправомірної вигоди з рук в руки, кошти також переказувалися на банківські картки комунальників, їх родичів та підлеглих. Усі посадовці відсторонені від виконання обов’язків на підприємстві.

Зазначимо, затримували їх після чергового одержання неправомірної вигоди у сумі 36 тис грн. Усім фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди) КК України.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована