Жителів Вінниці запрошують взяти участь у конкурсі «Вінничани мають таланти»

talant-1

Якщо ти талановитий (а), активний (а), маєш творчі здібності та бажаєш проявити свої таланти 03 вересня у День народження рідної Вінниці, запрошуємо тебе до участі у Фестивалі «Вінничани мають таланти» із сольним чи колективним номером. Вже другий рік поспіль на головній сцені Європейської площі відбудеться яскравий творчий марафон усіх, хто бажає продемонструвати свою любов до рідного міста та подарувати йому свої запальні виступи. Фестиваль проводиться за такими номінаціями: хореографія, вокал, оригінальний жанр, поезія, комедійно-пародійне шоу, гімнастичне шоу, акробатичне та силове шоу.  Розпочнеться фестиваль о 15.00 флешмобом «Я люблю Вінницю», в якому візьмуть участь учасники та всі присутні.

Родзинкою фестивалю стане проходження усіх учасників по червоній доріжці, а пам’ятні призи, кубки та дипломи вручатимуть вінницькі зірки. Задавати ритм та підтримувати дух фестивалю будуть  яскраві ведучі, відомі зірки телебачення Ольга Сольвар та Катерина Фостик.

talant-2

Ольга Сольвар та Катерина Фостик

Тож не пропустіть унікальної нагоди взяти участь у фестивалі «Вінничани мають таланти». Анкета на участь, яку необхідно надіслати до 20 серпня на електронну адресу rozvytok.rozvytok@gmail.com, міститься на сайті borzova.com.ua в розділі ГО «ВО Розвиток.Розвиток» → «Проекти» → «Вінничани мають таланти». Також анкету для участі можна подати за адресою: вул. Соборна 59, (міська рада), цокольний поверх. Ставайте зірками свого міста разом з нами!

Довідки за телефоном: керівник проекту — Ірина Борзова 067-765-50-25, координатор – Валентина  Ткачук тел. 0975476857. Участь у фестивалі безкоштовна .

Організатор – громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Розвиток. Розвиток» за підтримки Вінницької міської ради.

talant-3

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована