Жителі Вінниці можуть онлайн записатись до полікліники міської лікарні №1

0

Віднедавна запрацював оновлений сайт Вінницької міської клінічної лікарні № 1 https://vmkl1.com/.  Пацієнти можуть записатися на прийом до лікаря онлайн, заповнивши просту форму. Також на сайті доступна актуальна інформація про послуги та діяльність лікувального закладу.

На сайті можна знайти інформацію про стаціонарні відділення, поліклініку та лікарів, які приймають, про послуги, дослідження, які виконує лікарня, залишити відгук про заклад, а також звернутись із питанням або залишити свої пропозиції.

Вінницька міська клінічна лікарня № 1 минулого року стала першим закладом, де розпочали приймати  хворих на COVID-19.  Наразі заклад повністю змінив систему роботи, усі відділення були переобладнані і тепер вони приймають лише хворих на COVID-19 та з підозрою.  А от поліклініка продовжує працювати в повноцінному режимі.  Які послуги надає поліклініка, можна ознайомитися за посиланням https://vmkl1.com/poliklinika/ .

«Ми намагались зробити сайт максимально зручним та інформативним. На ньому розміщена уся актуальна інформація про наш заклад та про COVID-19. Також,  щоб не створювати черг у поліклініці, можна записатися на прийом онлайн та прийти у зазначений час.  Попередній запис проводиться за умови наявності електронного направлення сімейного або лікуючого лікаря. В поліклініці закладу також надаються платні медичні послуги за встановленими та погодженими тарифами. Їх можна отримати за відсутності електронного направлення або ж за бажанням»,  — розповів директор КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» Костянтин Ліваковський.