Завтра у Вінниці відбудеться фестиваль Fly Up Fest

0
22 грудня в Хабі «Місто змістів» відбудеться фестиваль «Fly Up Fest: майбутнє починається сьогодні». Фестиваль проходить в рамках профорієнтаційного проєкту Fly Up, який реалізується ГО «Освітній простір 2.0» у партнерстві з департаментом освіти ВМР.
«Проєкт має на меті допомогти учням у свідомому виборі майбутньої професії та почати планувати свою кар’єру ще зі школи. Активності для учнів проходять у форматі профорієнтаційних таборів, які включають тренінги, екскурсії на підприємства, спілкування з представниками різних професій. Цього року в рамках проєкту відбулося навчання освітян на онлайн-курсі «Як підтримати учня під час вибору кар’єрного шляху» та розроблено посібник з профорієнтації для вчителів, психологів та соціальних педагогів «Свідомий вибір професії»», — зазначила директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко.
На фестивалі буде підбито підсумки проєкту, відбудеться панельна дискусія за участі представників освіти та бізнесу, на якій обговорять тенденції та виклики сучасного світу, їх вплив на ринок праці, ТОП-навички 2025 року, свідомий вибір професії та кар’єрне планування ще зі школи. Також на гостей фестивалю чекають цікаві майстер-класи в онлайн та офлайн форматах.