Заступниця мера Вінниці очолила Північний госпітальний округ

yakubovich

Заступник вінницького міського голови Галина Якубович керуватиме і організовуватиме роботу госпітальної ради Північного госпітального округу. Керівника обирали шляхом голосування на першому засіданні ради.

«В нашу госпітальну раду входять різні фахівці — юристи, економісти, досвідчені медики, депутати. Працюючи в галузі охорони здоров’я, ми перш за все маємо думати про медичні послуги, які повинні бути якісними і доступними для кожного мешканця Північного госпітального округу»,- зазначила Галина Якубович.

Північний госпітальний округ досить великий за кількістю населення — майже 900 тисяч. Центр округу розташований у Вінниці, оскільки тут зосереджені основні заклади медичної допомоги. А саме — Центр матері та дитини, лікарня швидкої медичної допомоги, кардіоцентр та потужна лікарня №1.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Вінницької області. Відповідно до розпорядження кабміну в регіоні створено чотири госпітальні округи: Північний, Західний, Південний, Східний.

Склад госпітальних округів Вінницької області:

Північний госпітальний округ — всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню розміщені на території: Вінниці; Жмеринки; Козятина; Хмільника; а також Вінницького; Жмеринського; Іллінецького; Калинівського; Козятинського; Липовецького; Літинського; Немирівського; Оратівського; Погребищенського; Тиврівського та Хмільницького районів.

Західний госпітальний округ -заклади, розміщені на території: міста Могилева-Подільського; Барського; Могилів-Подільського; Мурованокуриловецького; Чернівецького; Шаргородського і Ямпільського районів.

Південний госпітальний округ — заклади, розміщені на території: Крижопільського, Піщанського; Томашпільського та Тульчинського районів.

Східний госпітальний округ — заклади, розміщені на території: м. Ладижина; Бершадського; Гайсинського; Теплицького; Тростянецького і Чечельницького районів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована