Запровадити у Вінниці централізоване вивезення листя – нова петиція до міської ради

osen

2 жовтня на сайті петицій до Вінницької міської ради зареєстрували звернення, в якому просять запровадити в обласному центрі централізоване вивезення опалого листя. Особливо ця постуга потрібна в приватному секторі.

«Починається сезон опалого листя та димової завіси над містом, особливо у приватному секторі. Щоб уникнути цього екологічного лиха, міській владі варто продумати цивілізований спосіб вирішення цієї проблеми. А саме: вивозити це листя та ценралізовано утилізувати. Тому що скинути цю проблему на мешканців приватного сектору, забов’язуючи їх компостувати це листя, не є справедливим. Не у всіх є для цього можливість, час і бажання. До речі, листя, яке падає біля багатоповерхівок, без проблем вивозиться тими фірмами, які займаються вивезенням твердих побутових відходів. Це ще й факт дискримінації.

Тому вимога така: зобов’язати відповідні підприємства у сезон листопаду вивозити зібране листя із приватного сектору», — написала Алла Корольова.

Наразі петицію підтримали 2 людини. Для того, щоб її розглянути у міській раді, потрібно зібрали 350 підписів за 14 днів.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована