За вкрадену алюмінієву миску молодику суд на Вінниччині дав 4 роки в’язниці

sud640-427

Липовецький районний суд Вінницької області засудив до чотирьох років позбавлення волі молодого чоловіка, який ще у квітні 2017 року вкрав алюмінієву миску із будинку знайомої. Крадіжку він вчинив на очах у свого товариша, який намагався його відмовити від злочину. Поцуплене майно оцінили у 207,15 гривень.

Під час судового розгляд у суді першої інстанції 31-річний чоловік, який раніше неодноразово був судимий, зізнався у крадіжці і щиро розкаявся. Втім, суд вирішив ізолювати крадія. Однак ухвалою судді Дмитра Кривенко злодій був незадоволений і подав апеляцію на зменшення «тюремного строку».

Не згодний із вироком і прокурор, який подав скаргу до Апеляцйного суду Вінницької області, аби обвинуваченому збільшили термін позбавлення волі за вкрадину миску.

До речі, історія з мискою певним чином цікава. Двоє чоловіків завітали до жінки на подвір’я, щоб разом випити. Але вона вже була у «стомленому» стані від випитого. Скласти компанію не могла за об’єктивних обставин. Тоді ж один з гостей побачив виріб з кольорового металу, взяв його та пішов. Після рішення суду, миску господарці повернули.

Як розповіли у прес-службі апеляційного суду Вінницької області, на 17 квітня було призначено розгляд апеляційної скарги. Однак засідання не відбулося через те, що чоловікне з’явився. І, до речі, ігнорує суд він не вперше…

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована