За що у Вінниці авто забирає евакуатор та де його шукати?

bez-nazvaniya-2

У Вінниці інспектори з паркування поки що проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з порушниками правил стоянки чи зупинки транспортних засобів – на авто залишають попередження про порушення Правил дорожнього руху, де зазначена сума штрафу. Але в лютому вони вже можуть штрафувати, виносити постанови, розглядати справи щодо порушень правил паркування або евакуйовувати авто на штрафмайданчик.

Важливо знати: у разі виявлення порушення Правил паркування, інспектор з паркування буде на місці, без участі особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, виносити постанову за порушення правил зупинки чи стоянки транспортних засобів.

У разі сплати 50% розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня набрання законної сили постановою постанова вважається виконаною.

Постанова також вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням, залишеним на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50% розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.

У разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня набрання законної сили постановою така постанова підлягає примусовому виконанню.

Найчастіші причини евакуації авто:

Зупинка або стоянка в заборонених Правилами дорожнього руху місцях для стоянки;

Зупинка або стоянка на смузі для громадського транспорту;

Зупинка або стоянка, яка унеможливлює рух інших машин або ускладнює рух пішоходам.

Інформацію про час та місце евакуації автомобіля, який порушив ПДР України можна дізнатися на сайті «Порушення правил паркування у розділі» «Постанови», ввівши номер постанови та номер транспортного засобу. Після цього відображається вся інформація про автомобіль та обставини, під час яких інспекторами було виписано постанову. Повернути автомобіль водій зможе тільки після сплати штрафу та послуг з евакуації на транспортування автомобіля.

У Вінниці на сайті розмір сплати за транспортування та зберігання транспортного засобу поки що не зазначено. Проте, наводимо приклад вартості «послуг» в Тернополі, де система вже працює.

Транспортування транспортного засобу на спеціальний майданчик(стоянку) повною масою:

  • до 2000 включно — за послугу -720 грн.
  • від 2000 до 3000 — за послугу — 840 грн.
  • від 300 кг — за послугу — 1080 грн.

Зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику(стоянці):

  • за першу-сьому добу включно — за добу – 144 грн.
  • за кожну наступну добу починаючи з восьмої доби — за добу — 24 грн.

За попередній місяць інспектори виявили у Вінниці 13 572 порушень правил паркування. З лютого почнуть штрафувати водіїв за порушення правил паркування, також авто зможуть евакуйовувати.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована