За привласнення чужого майна вінничанина позбавили волі на 3 роки

imgonline-com-ua-resize-yjuqkncbdj28b

Вінницький міський суд виніс вирок 30-річному вінничанину, який працюючи водієм-експедитором «Міст Експресу», привласнював собі кошти клієнтів, які ними оплачували посилки. Правопорушника засудили до 3-х років позбавлення волі.

Як йдеться в повідомленні, прокурором у суді доведено, що зловмисник, працюючи на посаді водія-експедитора Вінницького операційного відділення ТОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» за період з травня по вересень місяць минулого року отримував від замовників грошові кошти за доставлені їм посилки, але не передавав гроші касиру та не здавав їх до каси. Як зазначає прокурор, чоловік незаконно привласнював вказані ввірені грошові кошти, чим заподіяв ТОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» матеріальної шкоди на загальну суму 50 000 грн.

«Дії засудженого кваліфіковано за частиною 1,3 статті 191 Кримінального кодексу України, як привласнення чужого майна, яке було ввірене особі та привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинено повторно.

Правову оцінку діям вказаного правопорушника надано Вінницьким міським судом Вінницької області, який визнав останнього винним у скоєнні інкримінованого злочину та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі», – повідомляє прокурор.