За півроку на Вінниччині знешкоджено три організовані злочинні групи

kopi

Ними скоєно дванадцять злочинів.

Від початку 2018 року поліцією Вінницької області було знешкоджено діяльність трьох організованих злочинних груп. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос 8 червня під час зутрічі з депутатами облради.

 

– З початку року знешкоджено злочинну діяльність трьох організованих злочинних груп, учасниками яких учинено 12 кримінальних правопорушень, із яких 11 – тяжкі та особливо тяжкі злочини. Встановлено осіб, причетних до вчинення 21 вбивства, 29 тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі, 14 – що спричинили смерть потерпілого. На 47,7% вдалось досягти позитивних змін в динаміці розбійних нападів, з яких 69,6% розкрито, – поіфнормував Педос.

Водночас на сьогодні у патрульній поліції Вінниччини не вистачає три десятки співробітників. Про це сказав заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Олександр Гаркавюк.

– Сьогодні спокій громадян нашого міста захищає 358 патрульних, некомплект становить 28 посад. За п’ять місяців 2018 року звільнено 27 працівників та 6 працівників переведені до інших підрозділів НПУ для подальшого проходження служби. Приблизно за добу патрульні опрацьовують 146 завдань. Середній час прибуття складає 8 хв 24 с, середній час обслуговування подій – 52 хв 43 с. За звітний період складено 2410 адміністративних протоколів та 14 265 постанов та виписано штрафів на суму 3 млн. 696 тис. грн., – розповів Гаркавюк.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована