За осінній призов на строкову військову службу піде 650 хлопців з Вінниччини

imgonline-com-ua-resize-229conmamrfcktsq

У жовтні — грудні 2020 року з Вінниччини підлягає призову 650 чоловік. З них до Збройних Сил України – 310 особи, Державної служби спеціального транспорту — 35, Національної Гвардії України — 285 та Державної прикордонної служби України — 20.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному військовому комісаріаті.

«Від 6 жовтня, з обласного збірного пункту місті Козятин проходять відправки призовників осіннього призову 2020 до навчальних центрів Збройних Сил України. Вже відправили 218 чоловік молодого поповнення до ЗС України та Національної Гвардії України, та під час наступної відправки з 27 по 29 жовтня заплановано відправити близько 115 чоловік до різних військових формувань. А саме: до Державної служби спеціального транспорту, Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби України», — зазначив начальник відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) — заступник військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату підполковник Роман Потерлевич.

Направляють юнаків до обласного збірного пункту з урахуванням карантинних обмежень та додаткових профілактичних вимог.

«Призовники на строкову військову службу проходять службу тільки в місцях постійної дислокації військових частин, участі в зоні об’єднаних сил (ООС) вони не братимуть», — підкреслив Військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Олег Вінницький.