За незаконне привласнення майна Міноборони держслужбовцю з Вінниччини загрожує 6 років ув’язнення

narycnik

Колишній директор військово-мисливського господарства у Вінницькій області завдав збитків державі на понад 8 мільйонів гривень. Встановлено, що держслужбовець незаконно отримав право власності на майно Міністерства оборони.

Як повідомляє військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України, службовцю було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу.

Встановлено, що директор військово-мисливського господарства, діючи умисно та з метою одержання незаконної вигоди використовував своє службове становище всупереч інтересам держави.

Зокрема, ще наприкінці 2007 року державний службовець незаконно отримав право власності та використовував на власний розсуд, а не за цільовим призначенням, майно Міністерства оборони України. Йдеться про земельну ділянку розміром у понад 500 гектарів, на якій перебувають будівлі та споруди МОУ загальною площею понад 670 «квадратів», що були побудовані у період з 1959 до 1990 років.

Внаслідок цього державі в особі Міністерства оборони України завдано збитків на загальну суму 8 мільйонів 74 тисячі 801 гривня.

Наразі військова прокуратура завершує досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні та готує обвинувальний акт до суду.

Згідно частини 2 статті 364 КК України, «Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 500 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована