За куріння в заборонених місцях оштрафували тисячу вінничан на 127 тисяч

shtraf

Торік у Вінницькій області виписали штрафи за адміністративні порушення на 39 мільйонів гривень. З них лише 16 мільйонів сплатили добровільно. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на Головне управління статистики у Вінницькій області.

Найбільше вінничан (41 тисяча або 44%) було оштрафовано за порушення громадського порядку і безпеки. Це в основному розпивання алкогольних напоїв або куріння у заборонених місцях та появу у громадських місцях у п’яному вигляді. У першому випадку оштрафовано 4 тисячі порушників на 247 тисяч гривень, в другому — тисячу порушників на суму127 тисяч.

 

Друге місце (34 тисяч справ або 36%) посідають правопорушення на транспорті. Наприклад, порушення правил дорожнього руху. Оштрафовано 30 тисяч осіб на суму 27 мільйонів гривень.

Значну частку складають також правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління. Це порушення правил реєстрації зброї, порушення призовниками законодавства про військовий обов’язок, тощо. За такі порушення оштрафовано 6 тисяч осіб на суму1,3 мільйона гривень.

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована