За дві доби у Вінниці випала майже місячна норма опадів

imgonline-com-ua-resize-wnqbrgqf8x

Міські комунальні служби прибирають місто цілодобово. Зважаючи на складні погодні умови в першу чергу очищають магістральні вулиці загальноміського значення, після чого техніка приступає до роботи на другорядних дорогах. Також малогабаритна техніка прибирає тротуари. За дві доби у Вінниці випало 25 мм опадів, тоді як місячна норма становить 33 мм. 

За прогнозами Вінницького обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, дев’ятого лютого, очікуються сильні пориви вітру до 15-20 м/с, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вночі очікується сильний мокрий сніг, налипання снігу та ожеледь. Температура вночі від -6 до -4°С морозу, вдень -2 – °С .

«Вчора були надзвичайно складні погодні умови, адже сніг до вечора почав йти з дощем, який перетворювався на кригу. Проте, цей циклон від нас пішов,  найближчими днями нас очікує посилення морозу», – зазначила начальниця відділу Вінницького обласного центру з гідрометеорології Марія Кощавка.

Міські комунальні служби звертаються до власників транспортних засобів утримуватись від пересування автомобілями у період негоди та не залишати транспортні засоби вздовж доріг, аби спецтехніка могла вчасно очистити дороги і тротуари від снігу.

«В складних погодних умовах, комунальні служби працюють цілодобово. Снігоприбиральна техніка посипала вулиці міста протиожеледними засобами, ланки кілька разів проїхалися ланками по дорогах міста. Наразі ми більш посилено будемо працювати над прибираннями тротуарів та пішохідних переходів. Маємо прохання до водіїв надавати перевагу в русі прибиральній техніці, аби вона могла безперешкодно та оперативно очищати вулиці міста та покращувати умови для їхнього ж пресування», – зазначив директор департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко.

На прибудинкових територіях працюють 8 одиниць техніки та 350 двірників. Залучили також додатково будівельні бригади та інженерно-технічні робітники.

Як зазначають у відділі «Цілодобова варта», значних скарг від вінничан не надходило.

«Зважаючи на складні погодні умови усі міські комунальні служби працювали у злагодженому режимі. На ранок, дев’ятого лютого, комунальні служби забезпечили можливість виходу на маршрути всього муніципального транспорту, який вийшов на лінії вчасно і в повному складі. Наразі прибирання вулиць міста від снігу триває. Особлива увага приділяється тротуарам та виходам на пішохідні переходи, які розчищаються вручну», — зазначила керівник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

sv_02736_ sv_02737 sv_02751