ЗА 306 МІЛЬЙОНІВ ДОРОГИ НА ВІННИЧЧИНІ БУДУВАТИМЕ НЕІСНУЮЧИЙ ЗАВОД

zavod

Тендери на ремонт та будівництво доріг виграла фірма, що пов’язана з мером Одеси

Пов’язана з мером Одеси фірма виграла тендерів більш як на 306 мільйонів у Вінницькій області на ремонт та будівництво доріг. В тендерній документації фірма «Ростдорстрой» зазначила, що у них в оренді діючий асфальтовий завод, який знаходиться в Стрижавці. Діючий завод біля будівництва дороги є однією з умов участі в тендері. Державні служби, які надають відповідні дозволи і погодження на роботу асфальтного заводу, нічого про Стрижавський завод одеської фірми не чули.

Договір між ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «Ескадор», які знаходяться за однією і тією ж адресою у місті Одеса та акт прийому -передачі асфальтобетонного заводу опубліковано в тендерній документації ТОВ «Ростдорстрой» на сайті Прозорро. Вартість оренди 1,2 мільйона гривень на місяць.

Завод мав би знаходитись на території Стрижавського кар’єру за адресою вул. Київська 1.

Документи селищної ради Стрижавка свідчать, що одеська фірма до селищної ради не зверталась.

Також інформація про асфальтовий завод відсутня і в Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області.

Про одеський асфальтовий завод нічого невідомо профільному департаменту Вінницької ОДА.

Активісти автомайдану опублікували відео з квадрокоптера, де чітко видно, що площадку під завод підготували, але до встановлення самого заводу діло так і не дійшло.

Фірма «Ростдорстрой» згідно інформації сайту Прозорро брала участь у 11 торгах на території Вінницької області, які оголошувала Служба автомобільних доріг у Вінницькій області Державного агентства автомобільних доріг України. Тільки два претендента на ремонт доріг було допущено до тендера. Це ТОВ «Ростдорстрой» та ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

У більшості випадків вони навіть не торгувались один з одним підчас проведення електронних торгів, що може свідчити про змову учасників.

Зокрема, у лютому проходили торги, в яких виграло ТОВ «Ростдорстрой».

Початкова і кінцева пропозиція під час торгів не змінилась ні на гривню.

Згідно інформації Аналітичної системи Youcontrol Костянтин Демішкан був директором конкурента одеситів -ДП «Вінницкой облавтодор» до травня 2014 року.

На сайті Вороновицької ОТГ коменти щодо будівництва одеського асфальтового заводу у с. Комарів, як представник власника надає повний тезка – Костянтин Демішкан.

Активісти звернулись до Антимонопольного комітету з відповідної заявою а також написали заяву до управління захисту економіки в Вінницькій області департаменту захисту економіки національної поліції України та генпрокуратури щодо кримінального правопорушення щодо зловживань, службового підроблення документів ТОВ «Ростдорстрой».

Потрібно нагадати, що проти ТОВ «Ростродстрой» правоохоронними органами відкрито низку кримінальних проваджень за розкрадання коштів з державного бюджету при будівництві доріг а також фірма пов’язана з мером Одеси Трухановим, будує асфальтовий завод в с. Комарів Вороновицької ОТГ.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована