За 2020 рік у Вінниці відремонтували 5 дитячих садочків

rdboypzwulpn04xwh72jwohc12ik7aiz9spej67a

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці міський голова Сергій Моргунов, протягом цього року у Вінниці відремонтували 5 дошкільних навчальних закладів. Наразі ще у 2 садочках роботи перебувають на завершальній стадії.

Ще у 2 садочках роботи на завершальній стадії.

Так, у 52 садочку замінили покрівлю, вікна та двері, утеплили цоколь та стіни. Заклад збудували ще у 70-ті роки минулого століття, тому роботи з термомодернізації були вкрай необхідними.

«Тепер будівля не лише краще зберігатиме тепло, а і влітку у групах буде оптимальна температура. Важливо, коли у дитячих садочках створені не лише комфортні умови, а й особлива аура. Таким після реконструкції став дошкільний заклад №52. Його вихованців тепер чекають кумедні герої — котики, які «живуть» на оновленому фасаді. Головне, що ідея дітям сподобалась, розповідають вихователі. Без сумніву, позитивні емоції малюків — найголовніше!», — зауважив Сергій Моргунов.

srlzpfqadas7ma6yzyzbxmxs5sryolecpyq9amyl o0rgzkfj68pcgkthasoq8bhxf56wjssls29v9jor aibbvwiuaame6gddkdpjcs1qaoqegdslqwesd5lp 78v9lc22gwrkteqevklfkcv7gqbexkltlr0rzc3h

Фото — фейсбук-сторінка Сергія Моргунова.