З-за ґрат на Вінниччині засуджений керував ОПГ, яку підозрюють у вбивстві та розбої

poyimali

Столична прокуратура направила обвинувальний акт до Оболонського суду Києва, в якому вказується на кілька підозрюваних у серії зухвалих злочинів. За матеріалами слідства чоловіками, яких вважають причетними до них, керували з колонії, що розташована у Вінницькій області, за допомогою мобільного телефону.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури Києва, злочини скоєні у жовтні минулого року. Спочатку жертвою зловмисників став лікар-стоматолог з Корсуня-Шевченківського Черкаської області. До фахівця звернулися нібито за наданням допомоги. Потрапивши до кабінету дантиста, лікаря оглушили. Його вдарили рукояткою пістолета по голові. Непритомного стоматолога «гості» зв’язали пластиковою стяжкою. Далі почалися тортури. Людину били поки він не віддав близько 20 тисяч гривень заощаджень. Після цього стоматолога «вирубили» та залишили непритомного по підлозі.

Наступною жертвою зловмисників вважається підприємець з Києва. Злодії чотири доби слідкували за ним, вивчаючи всі деталі для нападу. При слушній нагоді вони проникли у помешкання чоловіка та зв’язали його. Сценарій з лікарем мав би повторитися. Протягом чотирьох годин з хазяїна квартири вибивали зізнання гирею. Зловмисники забрали цінні речі вартістю близько 30 тис. грн. та покинули чоловіка. Незабаром вони повернулися, щоб дізнатися, де підприємець ховає гроші, а оскільки він мовчав, вбили людину.

До розкриття злочинів залучили київських поліцейських, прокуратури столиці і Вінниччини. Згодом з’ясувалося, що під підозру потрапили чоловіки 41 і 27 років з Черкаської та Кіровоградської областей, а координував їх діями 28-річний засуджений, який у цей час відбував покарання у колонії, розташованій у Вінницькій області. Користуючись мобільником, він і надавав інформацію про жертв, і керував кожним кроком спільників. Трійця тримається під вартою. Відкрито кілька кримінальних проваджень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована