З’єднати Тяжилів та Замостя: у Вінниці назвали пріоритетне завдання для шляхобудівників

mist

Вінничанин Андрій Білоножко 7 жовтня опублікував петицію до міськради з пропозицією економного варіанту побудови нового вантового автомобільного мосту через річку Південний Буг на місці існуючого пішохідного. Його пропозиція стосувалася південної околиці Вінниці і передмістя. У мерії 28 жовтня йому відповіли, що наразі пріоритетом вважають інше – будівництво мостового переходу від вулиць Батозької і Янгеля на Замості до Ватутіна та Шимка.

Нагадаємо, петиція чоловіка швидко набрала необхідну кількість електронних підписів. А пропонував він збудувати міст нижче Сабарова — у районі Шкуринець, фактично за межами міста.

«На даний час пріоритетним завданням в місті Вінниця є будівництво мосту, який з’єднaє райони Тяжилів тa Зaмостя. Шляхопровід йтиме від вулиці Бaтозької до вулиці Мaксимa Шимкa. Тaкa розв’язкa покрaщить сполучення районів Тяжиловa із Зaмостям, з’єднaвши вулиці Aкaдемікa Янгеля тa Вaтутінa.

Після завершення даного проекту, буде можливо повернутись до аналізу проектних пропозицій та пошуку залучення інвестицій щодо фінансування будівництва нового автомобільного мосту через річку Південний Буг», — зазначається у відповіді міськради.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована