З’явилося відео, як вінницькі вчителі побили волонтера з Еміратів

pobili

Лише днями у Мережі зявилося відео резонансного побиття у Вінниці уродженця ОАЕ та його сина двома вчителями місцевих шкіл.
Нагадаємо, що подія сталася ще 4 липня: тоді два викладача вінницьких навчальних закладів побачили біля Макдональдса чоловіка східної зовнішності разом з неповнолітнім сином. Вчителі зробили чоловіку зауваження, а за кілька секунд – вибили з рук цигарку та почали наносити удари по голові руками та ногами. Побили також 16-річного хлопця, який намагався заступитися за батька.

Подія викликала широкий резонанс у суспільстві, привернула увагу національних телеканалів. Постраждалий уродженець Еміратів – громадянин України – переконаний, що напад на нього відбувся через його зовнішність, зокрема Фарас Аль Хурані – так звати постраждалого – вказує на те, що один з нападників є членом однієї з націоналістичних партій. Чоловіку в результаті нападу вибили кілька зубів, спричинили струс мозку та черепно-мозкову травму. Числені забої також отримав його син.

Прикметно, що з початку війни, Фарас Аль Хурані разом з дружиною-українку стали учасниками волонтерського руху, допомагаючи українським військовим.

Невдовзі після події педагогів-забіяк звільнили з роботи, а поліція відкрила кримінальне провадження. Більше про подію читайте в матеріалі Мешканець ОАЕ, якого жорстокого побили вінницькі педагоги, в Еміратах рятував українських «кіборгів»

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована