З’явилися подробиці вбивства немовляти, яке народила школярка

nemovlya

У місті Козятин Вінниччини батьки, вчителі і лікарі не помічали вагітність 14-річної Тетяни, яка 28 січня самотужки народила вдома живого хлопчика, а потім викинула у вікно.

«Дівчинка у грудні хворіла. Простудилась. До неї приходив сімейний лікар. Оглядав. То ми вже собі не дивуємо, що не помічали її вагітності. У п’ятницю вона приходила у блузці. На фізкультуру ходила. Щоправда, лише на розминці була, бо звільнена від основної групи занять» — говорить директор школи № 2 Євгенія Кудрявець.

Зараз неповнолітня породілля під наглядом лікарів гінекологічного відділення райлікарні. Біля неї бабуся. Батьки відмовилися коментувати.

«Дайте спокій. Я на ліках. Нічого говорити не будемо без адвоката» — відказала бабуся.

Батьком дитини виявився 17-річний студент Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. Він напівсирота. Його виховує батько та дідусь. Мати померла, коли хлопець навчався у 3 класі.

«Хлопець знав, що його дівчина вагітна. Просив, щоб вона розповіла матері. Сам не збирався відмовлятися від дитини. Не знав, що вона таке зробить, бо мав намір виховувати» — каже слідчий відділу поліції Козятина Дмитро Микитюк.

У Вінниці вже провели судово-медичну експертизу. З’ясували, дитина народилася живою і загинула від травм після падіння з 5-го поверху.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована