З липня вінничани почнуть отримувати щомісячну муніципальну доплату. Розповіли, як оформити допомогу

dopomoga_3

У Вінниці розробили антикризову програму підтримки громади, за якою соціально-незахищеним вінничанам з липня по грудень виплачуватимуть муніципальну доплату. Середній розмір доплати буде 300 гривень. Також по 500 гривень в місяць отримають ті сім’ї, де виховуються неповнолітні діти з інвалідністю підгрупи «А».

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Для оформлення допомоги, з початку червня працівники департаменту соціальної політики міської ради розпочнуть зв’язуватись у телефонному режимі з людьми, яким передбачено доплату. Людям розкажуть, в який день та час їм потрібно прийти до Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання, щоб оформити допомогу.

За додатковими роз’ясненнями можна звертатись за номерами телефонів: 50-83-88 (ЦНАП «Вишенька»), 50-86-70 (ЦНАП «Замостя» та «Старе місто»).

5ecb864458e38

Муніципальну допомогу отримають:

-непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує 2 000 гривень;

-непрацюючі вінничани, які отримують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;

-непрацюючі вінничани з інвалідністю з дитинства;

-люди, які доглядають за тяжкохворими дітьми.

По 500 гривень в місяць отримають ті сім’ї, де виховуються неповнолітні діти з інвалідністю підгрупи «А».

Нагадаємо, 19 травня, під час позачергового засідання виконкому, міський голова Сергій Моргунов презентував Програму антикризової підтримки Вінницької міської ОТГ. У Програмі йдеться про пріоритетну підтримку медиків та сфери охорони здоров’я, посилення соціального захисту вінничан та стимулювання економіки та підприємництва в умовах пандемії.