З 2 червня на Вінниччині відновлюють міжобласні автобусні перевезення

imgonline-com-ua-resize-vzlk6wsiti

З 2-го червня у Вінницькій області відновлять міжобласні автобусні пасажирські перевезення. Це буде можливо за дотримання всіх протиепідемічних вимог серед перевізників, автостанцій та пасажирів. У разі, якщо епідемічна ситуація погіршиться, в області дозвіл на перевезення знову відмінять. Окрім цього, в облдержадміністрації створять робочу групу, яка займатиметься боротьбою з нелегальними перевезеннями.

Про це 1 червня під час брифінгу розповів заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик.

«Сьогодні епідситуація щодо розповсюдження COVID-19 в області дає нам можливість зробити наступний крок до пом’якшення карантинних вимог та поступово відновити роботу різних сфер бізнесу і життєдіяльності. В тому числі, і пасажирські міжобласні перевезення автомобільним транспортом.

Це все можливо за умови посиленого контролю і повного виконання вимог постанови №23 з боку перевізників, ВОПАСів та громадян. У разі виявлення порушень, погіршення епідситуації в області чи окремих районів, обласна комісія ТЕБ та НС буде вимушена повторно розглядати питання про повторне призупинення пасажирських перевезень та введення додаткових обмежень.

На сьогоднішньому вечірньому засідання ТЕБ та НС буде розглянуто питання щодо відновлення пасажирських перевезень», – зазначив заступник очільника області.

Посадовець такого повідомив, що в області розпочали боротьбу з нелегальними пасажирськими перевезеннями. Для цього представники обласної адміністрації утворили робочу групу спільно з підприємцями, які займаються легальними перевезеннями.

«Вже сьогодні буде підготовлено проект розпорядження робочої групи по боротьбі з нелегальними пасажирськими перевезеннями. Ця робоча група доведе свою ефективність по прикладу боротьби з роботою нелегальних АЗС та максимально пришвидшить припинення діяльності нелегальних перевізників і врегулює роботу пасажирських перевезень», – додав Олександр Піщик.

5ed51ed3bcc7b

Як повідомив депутат Вінницької обласної ради Сергій Кривешко на своїй фейсбук-сторінці, з 2-го червня будуть працювати згідно діючого графіка перевезення за наступними маршрутами:

  • Вінниця-Хмельницький,
  • Вінниця- Кривий Ріг,
  • Вінниця-Умань,
  • Вінниця-Генічеськ,
  • Хмільник-Одеса,
  • Хмільник-Тернопіль.

Нагадаємо, Вінницька ОДА дала дозвіл на залізничні пасажирські перевезення лише поїздами «Інтерсіті+».