Юні музиканти з Вінниччини можуть отримати стипендію на навчання

x679-44ac741a482aa5f9cae822e6151c36f8-jpg-pagespeed-ic-8rjhejl4xn

Для дітей від 6 до 16 років, які проживають на Вінниччині та мають бажання навчатися у музичних освітніх закладах України, оголосили конкурс. Вони можуть отримати грант для оплати навчання, участі у розвиваючих курсах, гуртках чи придбання необхідного обладнання.

Мета стипендіального конкурсу — підтримувати та розвивати талановитих дітей та молодь. Стипендіатом може стати музично-обдарована дитина, віком від 6 до 16 років, яка навчається або лише хоче навчатись у музичних освітніх закладах. Перевага надається дітям з соціально-вразливих категорій населення. Розглядатимуть заявки лише від тих дітей, які проживають на території Вінниці та області.

Загальний грошовий фонд стипендіального конкурсу складає 30 000 гривень. Максимальний розмір стипендії/ваучера – 5 000 гривень.

Важливо, що відповідно до українського законодавства сума понад 2690 гривень обкладається податком: 18 % ЄСВ та 1,5% військовий збір. Тому у випадку, якщо сума стипендії перевищуватиме 2690 гривень, стипендія буде надана за мінусом податку у розмірі 19,5% від суми.

Ці кошти надаватимуть для оплати за навчання в музичних освітніх закладах, придбання необхідних музичних інструментів для розвитку талантів дитини, деталей до музичних інструментів чи іншого приладдя, для оплати запису твору у студії звукозапису (при наявності підтверджуючих оплату документів).

Умови участі у конкурсі

Термін подачі заявок до 28 березня.

Для участі у стипендіальному конкурсі необхідно:

 • Заповнити коротку аплікаційну форму за посиланням;
 • Короткий відеоролик «Моя музична історія» (тривалістю до 1 хвилини) за участю дитини-заявника. В цьому ролику необхідно розповісти коротку історію, яка пов’язала з музичним мистецтвом та відповісти на питання: «Чому саме я маю отримати цю стипендію? На що витрачу?». Важливо, що розмір відео-ролику не має перевищувати 300 МБ;

– Творчий підхід до зйомок відео вітається, адже за креативність сценарію  ролику додається від 1 до 5 балів. Вимог до високої якості відео немає, основне, щоб було чітко чути про що говорить учасник/учасниця, —  зазначають організатори.

 • Рекомендаційний лист від навчального закладу, де навчається дитина, або інші листи від педагогів, керівників колективів тощо (при наявності). Якщо дитина соціально-активна, то також лист від організації, з якою здійснювалась співпраця, або волонтерська діяльність. Рекомендаційні листи не є обов’язковими.
 • Довідка про соціальний статус родини, в якій проживає дитина-заявник (за наявності).

Готові заявки можна передати у паперовому вигляді та з відео на флешці в офіс фонду «Подільська громада» щобудня з 9:00 до 18:00 (м. Вінниця, вул. Брацлавська, 27 а), або ж в електронному вигляді на адресу: podolfond@gmail.com, з темою «Стипендіальний конкурс від гурту “ТіК”».

Зазначено, що отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

Консультації щодо заповнення аплікаційних форм та з інших питань щодо конкурсу, можна отримати до 25 березня  в офісі Фонду (вул. Брацлавська, 27а), електронною поштою (podolfond@ukr.net) або ж за телефоном (096) 619 35 17.

Як обиратимуть стипендіатів

Розгляд заявок та надання грантів відбудеться під час засідання Експертної ради до складу якої входять представники/ниці корпоративного фонду гурту «ТіК», відомі суспільні діячі/чки міста Вінниці, представники/ниці ЗМІ, члени/кині Правління та Наглядової ради Фонду.

Критерії оцінки заявок:

 • Точність, зрозумілість та лаконічність описання мети заявки: 1-10 балів;
 • Реалістичність та відповідність мети  заявки меті стипендіального конкурсу: 1-5 балів;
 • Реалістичність бюджету заявки: 1-5 балів;
 • Враження від перегляду відео «Моя музична історія»:  1-10 балів;
 • Переконливість конкурсанта на відео: 1-10 балів;
 • Креативність сценарію ролику відео: 1-5 балів;
 • Наявність рекомендацій від ГО, навчальних закладів, тощо: по 1 балу за кожну;
 • Наявність довідок про соціальний стан родини: 3 бали.

Засідання конкурсної комісії відбудеться першого квітня, а переможців оголосять вже наступного дня, 2 квітня. Вручення ваучерів та укладання угод заплановано на 15 квітня, а реалізація виплат та звітування — до 30 квітня 2021 року.

Стипендіальний конкурс оголосили Фонд громади «Подільська громада», в рамках роботи корпоративного фонду гурту «ТіК», за підтримки ІСАР Єднання.