Як вінницький губернатор Скальський прокоментував рішення про відставку (Відео)

скальский

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський прокоментував свою відставку з поста керівника області перед початком засідання колегії обласної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 5 місяців 2020 року».
— Я працюю на президента. Президент прийняв таке рішення — я виконую це рішення, — відповів Владислав Скальський на питання журналіста «33-го каналу» Романа Ковальського.
Також Скальський досить спокійно ставитися до питання про своєму звіті за результатами роботи з 19 вересня минулого року:
— Окремого звіту не буде. Я вже звітував за свою діяльність протягом 250 днів на посаді під час прес-конференції. У день представлення нового керівника області я все скажу в своєму заключному слові .., — зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, що 12 червня на Кабміні стало офіційно відомо про те, що Владислава Скальського президент звільняє з посади … І на цю посаду вже погодили Сергія Борзова, який зараз очолював ДУС — Державне управління справами Президента України.