Як у Вінниці викорінили поїздки на відпочинок до Криму

plyag

Після того, як виконком Вінницької міськради прийняв рішення про заборону реклами турів до аннексованого Криму, місцеві активісти через соцмережі і в особистих бесідах допомогли донести цю інформацію до тих турфірм, які буцім-то не помічали свого порушення. Фактично протягом 12 серпня «заборонене» рекламування окупованих курортів припинилося.

Моніторинг вінницьких активістів показав, що на момент прийняття виконкомом рішення у Вінниці пропонували «відпочинок в Криму» всього чотири турагентства. Після того, як підприємцям нагадали про наявні порушення, вони «підправили» інформацію на сайтах та зовнішню рекламу. Пропозиції Криму зберігаються лише на одному веб-ресурсі. На сайті вказано адресу офісу турагенства, де можна замовити путівку в кримський санаторій, але з трансфером на окупований півострів клієнтам не допоможуть…

Втім, переважна більшість «агітаторів» в турфірмах добре поінформовані про «табу» на рекламу. Приміром, на ринку туристичних послуг, що біля Центрального автовокзалу, пропонують поїздки на Арабатську стрілку, але як тільки цікавишся конкретним місцем, «агітатор» моментально уточнює, що мова йде про Генічеську косу в Херсонській області. Ніякого Криму… При цьому клієнту пропонують масу варіантів в чотирьох населених пунктах до админграницы з окупованим півостровом.

Звичайно, для багатьох «гроші не пахнуть», і з Вінниці можна поїхати в Крим, але, як зізнаються туроператори, і без того мізерний струмочок бажаючих туди поїхати в серпні в рази зменшився.

Реал

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована