Як розподілять депутатські мандати у новому складі Вінницької міськради. ГРАФІКА

imgonline-com-ua-resize-77ensefdacm

Міська виборча комісія у Вінниці продовжує підрахунок голосів на місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня та приймає протоколи з виборчих дільниць.

Проте результати паралельного підрахунку голосів, які повністю збігаються між собою у штабах різних партій, дозволяє говорити про загальну ситуацію щодо того, скільки мандатів отримає та чи інша партія у Вінницькій міській раді.

Так, згідно з цими результатами “Українська стратегія Гройсмана” отримує 51,44%, “Європейська солідарність” – 13,3%, “Слуга народу”- 7,16%, а проросійська ОПЗЖ – 6,58%. Водночас до міської ради не потрапить “Батьківщина”, яка отримує лише 3,75% голосів та не долає 5% -ий бар’єр, а також “Свобода”, котра представлена у нинішньому, 7-му скликанні міської ради до закінчення її повноважень.

У перерозподілі на мандати ці відсотки означають, що УСГ отримує орієнтовно 34 з 54 мандатів, ЄС – близько дев’яти мандатів, а по п’ять-шість депутатських “штиків” – “Слуга народу” та ОПЗЖ. Решта партій не подолали 5%  бар’єр і в наступні п’ять років не будуть представлені у Вінницькій міській раді.

imgonline-com-ua-resize-4mloa27dsfvg